Nosidło do rolek

Nosidła do rolek

Wyjście na trening, wiąże się ze zmianą w tragarza? Od dziś już nie! Nosiło z rolkami powiesisz na ramieniu, dzięki czemu ręce będziesz mieć wolne. Nosidła są dostępne w kilkunastu wzorach, więc każdy znajdzie taki pasujący do własnego stylu.

Nosidła wykonane są z recyklingowych taśm poliestrowych. Nasza krawcowa starannie przeszywa je mocnym ściegiem, tak abyś mógł bez obaw rzucić nosidłem z rolkami, gdy wrócisz zmęczony z treningu.

Nosidła mają długość ok. 90cm na maksymalnym rozciągnięciu. Po ściągnięciu taśmy do minimum osiąga ona ok. 40cm długości, dzięki czemu jest odpowiednia do używania przez dzieci. Za pomocą regulatora w prosty sposób dopasujesz taśmę do swojego wzrostu. Szerokość 30mm sprawia, że taśma jest odpowiednio poprowadzona po ramieniu i komfortowo możesz nosić ją przez długie godziny.

Nosidła pasują do wszystkich rolek posiadających uchwyt do noszenia, wszyty w liner lub konstrukcje buta. Minimalnie ciężej karabińczyk przechodzi przez ucho rolek specjalistycznych takich jak Powerslide Hardcore, FR Igor i FR Daria.

Filter