BladecampX Maj 2023

YouTube

BladecampX Maj 2023

BladecampX! 

Za nami kolejna edycja obozu dla dorosłych BladecampX! Spędziliśmy 4 niesamowite dni, dzieląc się wiedzą i zajawką z fantastycznymi, pełnymi energii ludźmi! Jak zawsze wracamy naładowani energią i chęcią do działania   

 

Jak co roku działo się naprawdę  dużo. Dni były wypełnione różnorodnymi aktywnościami, od treningów rolkowych, zabaw integracyjnych, aż po wieczorne kameralne ogniska. Podczas obozu mieliśmy okazję poślizgać się na macie do ślizgów wodnych, przejechać rolkową dychę, a także podziwiać śmiałków skaczących do wody.  

 

Początek każdego dnia rozpoczynaliśmy od rozgrzewki z trenerem motorycznym, przygotowując ciała do intensywnego wysiłku. Natomiast wieczory były pełne rywalizacji i relaksu w towarzystwie rolkarskiego grona. Organizowaliśmy turnieje hokeja, cieszyliśmy się ogniskiem, bawiliśmy się w teleturnieje i oczywiście eksperymentowaliśmy z różnymi trikami na rolkach.  

 

Podczas wyjazdu mieliśmy również okazję poznać rolkarzy z różnych zakątków kraju, tworząc nowe przyjaźnie i dzieląc się swoimi doświadczeniami. Uczestnicy mieli możliwość spróbowania różnych dyscyplin rolkarskich, takich jak freestyle slalom, freeskate, slide czy aggressive.  

 

Bladecamp X to obóz otwarty dla wszystkich. Może tu dołączyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Rolkarze doskonalą  swoje umiejętności pod czujnym okiem najlepszych instruktorów w kraju.  

 

Ten wyjazd był nie tylko świetną okazją do rozwijania się w dziedzinie rolkarstwa, ale również niezapomnianym doświadczeniem. Pozostawił nam wiele pozytywnych wspomnień i zapewnił niepowtarzalną atmosferę, której nie sposób zapomnieć.  

 

Wpadajcie na kolejny  bladecampX ! 

Zapisy i więcej informacji znajdziecie tu-> klik 

 

Czy spotkasz nas na kolejnym obozie? Oczywiście, że tak!

 

#wyjazd #obózrolkarski #dlaDorosłych #rolki #trening #atrakcje #zajawki #skating #rolkarstwo #przyjaźnie #adrenalina #współzawodnictwo #doświadczenie #umiejętności #sport #ruch #relaks

 
 

Share this post