Raku Camp 2023

Raku Camp 2023

Sezon 2023 czas zacząć! 

Jak wiecie od kwietnia  zaczyna się sezon rolkarski. Nasza ekipa to prawdziwi zajawkowicze, więc jak można się domyślać – nie próżnują!  

Wraz ze wzrostem temperatury nabieramy tempa . W zeszłym tygodniu Marysia z Tomkiem prowadzili Freestyle Tour z warsztatami slalomowymi w 5 miastach w różnych stronach Polski. (Więcej o ich projekcie przeczytasz tu -> freestyleslalom.pl ). 

Na ten sam weekend dostaliśmy zaproszenie od “Raku na Rolkach” na jego obóz. W roli gościa specjalnego pojechał tam Aleksey. Uczestnicy obozu mieli możliwość wziąć udział w specjalnych warsztatach slidów. Nauczyli się między innymi takich slidów jak: powerslide, powerslide wheeling, soul, soul wheeling, magic, parallel i wiele innych kombinacji.

A tu słowo od Aleksa “Poznałem mnóstwo interesujących osób. Pogoda dopisała, dzięki czemu spędzałem całe dnie jeżdżąc z zajawkowiczami! Taki weekend z rolkarzami to naprawde świetna sprawa“ 

Aleksey nie pojechał na obóz z pustymi rękoma. Miłośnicy 8 kółek mieli możliwość odwiedzenia naszego stoiska. Na nim znaleźli nie tylko daszki i nosidła, ale również mogli przedpremierowo  nabyć bluzy JUNGLA..

Obóz odbył się w Przysusze w ośrodku Marysieńka. Jest to baza idealna na rolkarskie weekendy! Podczas takich obozów dla dorosłych nie tylko odpoczniesz, a również podniesiesz swoje rolkowe skille. Spędzisz czas ze znajomymi i poznasz ich jeszcze więcej! Przeżycie tego czasu z rolkarzami z innych miast to bardzo cenne doświadczenie. Wymiana perspektyw, wspólne sesje u doświadczonych instruktorów, wieczory przy ognisku i wiele innych korzyści.  

Nie byłeś na RAKUCAMP? 

Żałuj! 

Ale jeśli nie wiedziałeś, że takie obozy w ogóle istnieją, to nic straconego! Najbliższy obóz, na jakim nas spotkasz to BLADECAMP -> widzimy się tam już za 2 tygodnie.

WidziMY? Tak! Tym razem na zajęciach spotkasz zarówno Alekseya jak i Marysię. Marysia będzie odpowiedzialna na Freestyle Slalom, a Aleksey za slidy i freeskate. 

Pssst! Z tajnego źródła wiemy, że zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Bladecamp

Share this post